článek na téma: začátky blogu

7. listopadu 2010 v 6:35 | Crazy-BětulQa
  Začátek blogu je ohledně návštěvnosti hroznej, ptž nikdo neví jaký máš stránky a nebo nikdo neví že nějakej new blog vzniknul.
  A to přenastavování grafiky.. mno o tom ani nemluvim... Pak ještě si někdo, jako třeba já, udělá počítadlo a než sem na to já "chytrá" přišla... mno o tom zaději ne... sehnat návštěvnost, to je na tom asi ta největší námaha.., já například prvních asi 10 dní neměla na blogu "ani nohu" :) ale pak už to bylo dobrý. Nebo pak ještě mi dává zabrat přezdívka a adresa blogu...
  Blog je dobrej např. na to, že se s někým potkáte a nebo že si najdete  nějaký kámoše a že třeba počtete nějaký články a inspiruje vás to... :)
  Mě třeba občas dá zabrat vymýšlení článků a nebo rubrik. Mě třeba v 10 hodin večer napadne nějakej článek na téma nebo já nevim co :) a než můžu pak druhej den (po škole odpoledne) nebo až večer na počítač tak to zapomenu. Nebo k zapomenutí stačí jenom noc a druhej den nevim nic z toho co mě napadlo :) Pak je dobrý mít pod polštářem tužku a blok a tam si to všechno psát, to je nejjednoduší způsob. A nebo ještě lehčí je jít v 10 večer na počítač a přednastavit ten článek nebo rubriku co vás právě, ale všichni nemáme počítač i s internetem " u hlavy" a můžem na něj pořád... takže varianta č. 1 (pod polštářem tužka a blok) je asi nejlepší =)

  To bude asi všechno... tak se mějte... a tužku a papír pod polštář xDDD

             
                                                             Vaše Crazy-BětulQa
 


Komentáře

1 teddy-girl | Web | 7. listopadu 2010 v 6:49 | Reagovat

hezky napsané :)

2 crazy-betulqa | Web | 7. listopadu 2010 v 9:03 | Reagovat

[1]: díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.