máslový croisant nebo kobliha?

2. května 2015 v 17:21 | al. |  everyday
nesnášim moc hořký kafe, takže kafe a kobliha je fajn.
zdarec! doost dlouho sem nepřidala nic na blog, protože sem objevila jeden blog, kterej je totálně, ohledně obsahu článků, mega super. takže mi fakt kleslo sebevědomí do mínusu, takže nic nebudu psát. ale koukám na seriál, kterej je totálně ulítlej a vlastně teda i klasickej teen americkej. l o l. awkward, někdo asi znáte. dostala sem se na něj před teri blitzen, náhodou sem koukla na její jedno video, kde o tom seriálu mluvila. tak proč si ten seriál nepustit, už nemám na co koukat. doktora house, kriminálky, námořní vyšetřovací službu, gilmorova děvčata, teorii velkýho třesku a další už mám snad všechny serie nakoukaný i víckrát. takže čučim na tohle. tam holka píše blog, tak sem si vzpomněla že mám blog a že napíšu článek. taky sem měla rozepsáno už před pár dny, jenže sem nakonec koukala na alenku v říši divů od burtona a tím pádem sem dala noťas pryč. jo taky důvod proč sem nepsala a nemyslela na blog bylo to, že sem měla rozbitou obrazovku u noťasu. sem dovnitř asi zavřela sluchátka nebo flešu nebo víc mikrobů na sobě a tak mi displej křupnul a zčernala celá obrazovka. no sranda.
máte rádi takový ty dětský orbitky, růžový plátky to jsou. no teď vedle mě sedí na stole, tak to píšu. vodevr.
co harry potter, teď mě tak napadlo, jestli třeba tu knihu nezfilmuje ještě někdo. plno knížek, který sou takový slavnější, zfilmovalo víc lidí. ale hp filmy s danielem, emmou a rupertem jsou klasika, takže možná další generace něco natočí? bych se na to vysrala, tyhle filmy jsou mega slavný, takže to nějak neuděláš novější a lepčejší. nebo jo ?

článek trochu o ničem, jen moje malé myšlenkové pochody, když sem snědla ten máslovej croisant a dala si lattečko a neosladila si ho. bame. taky ,jak to tak koumu, mi dost času zabralo vybírání té fotky z tumblr, co je nahoře. ale tak když mě to baví. ta sušenka je šunt ! ale když mě chutná. vlastně plno takových fotek mám reblognutých na svým tumblr, takže výběr není pak tolik složitý. vlastně je. taky na to teď zas koukám a koumu to, že ten fufik leo nemá co dělat s celým článkem. asi to teď bude dost všechno podobný. článek o tom co mě napdane a hned to napíšu a k tomu hodim fotku ze svýho tumblru, totálně nedávající smysl, vzhledem k článku, kterej je taky dost chaos. chaooos !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.