a dost. co zas děláš

28. června 2015 v 19:49 | al. |  everyday
zas jen blbosti.
ale tak co, našla sem už i horší články. a to mě může nasrat, fakt. když jdu na blog a tam šit článek, kterej fakt nechci číst ani komentovat. občas mě odradí už jen design.
no zato já mám geniální design, jo vim no ale jako. mě se to třeba líbí. dost často to měním, barvy toho prostoru za stránkou, fotku v menu blabla.
dost teď píšu články. jak začnete koukat na seriál, žijete tím a ještě když tam hlavní hrdinka píše do novin / blog / deník / cokoli, tak prostě se s tím zžijete.


pak máte okno a co napsat dál. článek o pěti větách a fotka z tumblru? moje každodenní kafe. už sem asi týden kafe neměla. jen tak B T W. sem vtipná tyyy kráso :D

viděli ste film , krásno , ? je to divný, trochu mezi klasickým českým filmem a klasickým studentským snímkem. dost umělecký nebo jak to nazvat. umělecký této doby. mám na to zvláštní názory. když sem to viděla poprvý a vlastně od tý doby už ne, ale dost často mi to běží hlavou, tak mi to přišlo mega dobrý. prostě tleskám kabelka heezká ondro. to nešlo nenapsat, to s tou kabelkou. pochop. tak to pochop už je konec. hej nech toho káámo. když něco takovýho řeknu nebo je v kontextu nebo kdekoli, musím to tak doplnit. prostě nejde jinak. máte to taky?
snad první, možná trochu řečnická když si všimnete návštěvnosti. spíš nenávštěvnosti :D češtin tyvole

doufám, že se ti moucho na mým stole nelíbí ty neobvyklý ne moc slušný fráze. když to prostě jinak jde težko.

pořád se lidi na něco vymlouvaj.
včetně mě.
všimli ste si toho? samá výmluva. i já to dělám, však musíte se nějak obhájit nebo něco obhájit ne? tak se na to vymlouvám já, na to vxymlouvání. vymlouvám se na to, že se vymlouvám, když se musim vymlouvat, se vymlouvat, abych se z toho pak mohla vymluvit. VY MLUVIT. MY MLUVIT. ON ONA ONO MLUVIT. OMLUVIT. ZAMLUVIT. a hlavně pak vypni ten capslock.

- taková vsuvka. miluju tumblr. ty fotky, obrázky, kresb,y věci z photoshopu. wow prostě neříkej mi, že ten obrázek hore není fajn. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.