červený boty

9. června 2015 v 20:24 | al. |  everyday
nesnáším starý články. když si někdo čte, když si je čtu já, když je jen vidím. myslím samozřejmě svoje starý články, co sem psala. i ty před měsícem. počkat před měsícem sem nic moc nepsala. ha ha ha.
doma mi vyhodili moje oblíbený boty. tak moc oblíbený, že sem si je jednou večer roztrhla na špičce tak, že mi koukali skoro všechny prsty u nohou - v bílý ponožce, která na tmavých botách byla dost vidět. přesně tyhle boty sem si nedávno zašila a znovu začla nosit. v pátek dojedu z intru a doma mi řeknou, že mi je vyhodí a klidně mi koupí nový, ale nebudu chodit v tehlech, který mám rok a za 200,- byly až moc dobrý. tak mám červený boty. něco na způsob vansek, jako je to teď všude, ale nejsou to vansky a sou moc pěkný. ale po tech starejch se mi stýská.

147/??? harry styles close-ups

taky mám rýmu a dost mě bolí v krku. taky sem dneska v 7 už byla ve škole a dopisovala písemky z češtiny, abych neměla eNko na výzo. taky sem dnes seděla od 8 do 5 u počítače a makala na závěrečkách na oboru. nic novýho nemám, skoro. závěrečný práce -> klauzury (fak název) -> další známka z oboru plus hodnocení ředitele a tak. vy si pište čtvrtletky z matiky, ja si jdu kreslit vektor ve photoshopu. interní džouk. pls že to někdo chápe. rešiii pls.
fotky z tumblru to vždy zachrání. so hipster. http://all1769.tumblr.com/

p.s.: nesnáším když nejde na intru internet a já potřebuju dopsat článek, jít na fb, nic nedělat si sehnat zápisy do dějin na písemku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.