hodně málo času

11. června 2015 v 20:58 | al. |  weekly
wow článek na téma. určitě z toho zas bude jen myšlenkový pochod like sloh.
nejvíc vtipný je, jak všichni nestíhají. ve škole blablabla, cestou na intr nestíhám, musím dojít tam tam tam a koupit si na zítra oběd, teď večeři, jít na trhy pro nějaký ovoce k snídani, dopsat si sešity, naučit se poznávačku na dějiny, ráno dopsat testy z češtiny jinak budu neklasifikovaná, na intru makáme kreslíme učíme se. a já..? lol. je napsaný to lol a doufám, že všichni ví. jdu na fb, dobře tam si stáhnu tu prezentaci na tu poznávačku z čeho píšem, nejde mi to otevřít, pujčim si sešity, opíšu si aspon teorii, která tam bude taky v tom testu, stejně se to neučim a třeba jako píšu tenhle článek. koukám při tom na tumblr, protože žeru některý obrázky a lidi tam. můžu si i hledat dobrou písničku a pak je 8 večer a já si řeknu, jo měla sem dost času se to naučit, ale vysrala sem se na to, spíš mi do toho přišlo něco jinýho, takže se tomu říká.. prokrastinace. to teď všichni říkají, protože všichni nic nestíhají a stíhají ale vymyslet tohle slovo a přitom být na fb. například.
fakt jsou lidi, co ráno do školy, pak ze školy, jít cvičit / běhat, do sprchy, umejt vlasy, oholit nohy, vyplácat teplou vodu na intru, jít se učit, připravit věco do školy, kreslit domácí práce, učit se ještě před spaním. pořád dokola. jo ty asi nemaj ten čas. ale já fakt jen všechny slyším říkat, jak nemají čas a pozorovat jak je dost věcí, který kdyby je udělali jinak / rychlejc / nedělali vůbec projistotu, tak ten čas maj.
barča takhle prohlásila, dneska i skoro pořád, že nejmíň času máš ve svým volným čase. wow věta týdne, kdy se dopisují testy a dělají ty klauzury a nosí se domácí práce ( já ne, žejo klasika ) a tak.
tohle všechno sem teď napsala skoro na jedno protáhnutí krku a pět vysmrkání se a jedno málem udušení protože mám pocit že mi někdo uvnitř mačká a škrabe trubku v krku. čili na jeden nádech, celej článek.
docela mě to bavilo, protože to je prostě něco co mám v hlavě a myslím, že to není blbý abych to napsala sem, pro ty jednoho všechny lidi, co to možná snad nikdy přečtou.
po krátkém vysmrkání sem se teď koukla na obě dvě moje spolubydlící, jedna kreslí a druhá se učí na ty dějiny. teď je na fb. čekuje fotky, ale ta první pořád kreslí. každou chvíli čekám, jak bude potřeba se podívat na mobil. já to žeru, jak čumím na ostatní a sama nic nedělám, pak mám z dějin a technologie za 4, protože sem kripl.
 


Komentáře

1 skunčice | 17. června 2015 v 20:03 | Reagovat

Jop známe, známe...:)

2 Ter. | Web | 26. června 2015 v 13:45 | Reagovat

PROKRASTINACE se mi za posledních několik tejdnů neskutečně zhnusilo. Vadí mi, jak ho všichni používají a myslí si, že jsou borci, achich. :D Neříkám, že bych "neprokrastinovala", dělám to pořád, v jednom kuse a pak najednou "nestíhám". Hnus, jak "málo" času máme. Sakra, to je svět. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.