zmrtvýchvstání

27. června 2015 v 22:03 | al. |  everyday

hele jako ten nadpis článku je síla.

wow so magic!

narazila sem teď do zdi. ne narazila sem spíš našla no prostě tam byl ! l o l. co tam bylo? no přece příspěvek na fb. co zas čekáš. nějakou magii, tu už nemám. no tak se mi tam tak zjevil příspěvek na facebooku ( je vtipný to číst jak se to píše jak sem to napsala) no na tom facebooku bylo tohle, teď přidám "výstřižek"
dost sem se smála. nejdřív když na to narazíte, si všimnete že se někdo kouká na film, přečtete si to, že na hp blabla a ok tak moc pěkný to celý svět potřeboval vědět toto. pak si jako uvědomíte, že něco jakože profil s názvem sirius black aneb postava z toho hp která je v tom díle mrtvá ne? no tak prostě se sirius black kouká na hp relikvie smrti. jako moc pěkný :D totálka. vtipek. co napsat. musela sem to sem hodit. kam jinam to hodit. do koše, ne ne just joke.
toto mě pobavilo lvl jedna. teď sem si uvjedomila že to je stránka sirius black. ale proč tam prostě dali... no to je fuk :D
teď dvojka lvl.

muj blogísek, žejo baru, včera navštivilo prej 14 lidí. taky dost soo magiiic. prej 9 lidí zčeklo ( s nebo z?) minulej článek. čekám devět komentů a ono houbičky. nic nebude :D

další lvl, že třetí. to je asi jen zrní. kojot album dost miluju, posledních pět znovu přehrát.

taky si mě přidej na snapu, jméno máš v menu.
ok napíšu to trapně semka : alkrchova1
ještě instáč: cukrskoricovy

a fb nikoho už nezajímá.všechno tady vždy zachrání obrázky z tumblr !
muj tumblr máte taky v menu nebo v tom sloupku prostě vedle hned.
 


Komentáře

1 Ter. | Web | 28. června 2015 v 12:14 | Reagovat

:DDD Takovej humor miluju, i když je to trošku drastický pro některý fanoušky HP, co se z jeho smrti ještě úplně nedostali.. sakra, dala bych si HP maraton.

2 Elly | Web | 28. června 2015 v 17:13 | Reagovat

Sirius Black kouká na Relikvii smrti, no to mě po*er :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.