zázraky

11. května 2016 v 19:48 | al. |  everyday
convexly: It is that time of the year by *December Sun on Flickr.

co dokáže zázraky? kouzla v pohádce, dobrá hudba, krásná příroda, hezký stromy, nový boty, čerstvý ovoce k snídani, kus čokolády při učení, nalezená nabíjčeka na mobil, jídlo na který máte chuť nebo který po dlouhý době znovu ochutnáte...ï obyčejný věci můžou být zázrak. jde jen o ten okamžik, kdy potřebujeme zázrak, tak ho můžem najít i v normálních věcech. nepotřebujem žádnou temnou magii jako v once upon a time. nebo ne?

v nějakých situacích nic nenajdete jako zázrak. je to tím, že nehledáte dobře nebo nechcete zázrak a chcete být chudinky, co chtějí, aby je někdo litoval, protože jim to dělá dobře a vlastně to je jejich zázrak. dospěla jsem k zajímavému závěru v předchozí větě. to teda.


pro mě je teď zázrak nová hudba, co sem našla. není ohraná, dá se na ni tančit, jít do školy rychle i pomalu. odpočívat i se stresovat s prací do školy. není prostě nic lepšího. všechno vám, když posloucháte novou dobrou hudbu, přijde víc dobrý - lepší nejlepší. pak je horší ten pocit když se vám ta nová písnička ohraje a vy ji nemůžete ani slyšet. to se mi stane vždy, s každou písničkou. i když jsou takový srdcovky, co poslouchám jen snad o jarních a letních prázdninách, když jsem u prarodičů a s dědou poslouchám skladby z minulýho století na gramofonu. protože zapomenu jak se to jmenuje a lepší je to stejně na gramofonový desce - jak říká děda i babička.
(fotky jsou z mýho tumblr co jsem zas za tech x dní nastřádala, vystihují moje zázraky - jídlo, krásná příroda, vzpomínka na léto a vzpomínka tím pádem na meloun i vodu. plus ta voda připomíná mramor, kterej miluju a je pro mě zázrak, že existuje vůbec a jsou z něj i tak krásný sochy v itálii a tak.) http://all1769.tumblr.com/
 


Komentáře

1 Ellí | Web | 14. května 2016 v 16:23 | Reagovat

Napsala jsi to vážně moc krásně :). Zrovna teď jsem dočetla knihu Papírová města a jedna z myšlenek, která je v této knize rozvedená, se týká právě malých i velkých zázraků, které se stávají každému z nás :). Je krásné si to uvědomovat :).

2 Nelly Cadlenson | Web | 21. května 2016 v 8:45 | Reagovat

Zázrak je všechno, co se děje. Jenom stačí dovolit mysli zpomalit a vnímat to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.