pint, tumblr, freedom, bitches

28. srpna 2016 v 21:38 | al. |  everyday


objevila jsem kouzlo pinterestu. vím o něm dlouho, mám ho teď obnovený, ne přes fb, ale přes mail. miluju ty diy a recepty a tak. ale aplikace na mobil se mi totálně seká a moc to nejede, ale asi to je mobilem. no jak kdy.


hrozně jsem si odcizila facebook, ale teď jak jsou stránku best of tumblr nebo tak, tak se mi tam zase líbí. ale ty fotky spolužáků ze základky vidět nemusím, jak který, a taky reklamy a ty statusy - statusy se na fb podle mě moc psát nemaj, bohaa, popisek k fotce - ok, ale statusy nejsou nic dobrýho. nikoho to nezajímá. na to je twitter ne? ale v čr se to moc nepoužívá, tak to všichni cpou na fb. taky na fb nedávám tolik fotek, radši to dám na instagram. i když mě nasrali tím, jak okopírovali snapchat. že prej facebook ppl chtěli koupit snap, ale ten se nedal a oni koupili instagram. tak si na insta udělali svůj snap. good idea. i když je zas dobrý, že máte dva v jednom, ale je to nefér. se stim smiřim.
a podle čeho nejvíc poznáte člověka, jeho taste na hudbu, oblečení a art, je jeho tumblr "zeď". ta moje o mě absolutně vypovídá vše, co poslouchám, jaký filmy miluju, co miluju za oblečení, knížky, zvířata, rostliny, interiér... to jde i přes pint, takhle jsem vyráběla oslavu a dárek pro kámošku - podle jejího pintu. nemůžu se jí na to zeptat, jinak by se vše prozradilo. už se těším na prosinec a únor až zas budem na intru stěhovat nábytek a dělat někomu oslavu (nealko, dávájí nám dejchnout).
 


Anketa

sčítání lidu ;D

o.O

Komentáře

1 MILKONAIRE | Web | 3. září 2016 v 14:56 | Reagovat

U nás na intru dávají dýchat jenom při podezření :) Takže nějaká ta oslavička by se bez pití neobešla. Já jsem o pinterestu už slyšela, ale když jsem se na něj tak zběžně mrkla, moc mě to nezaujalo, tak jsem zkončila u we heart it a tumblr. Nojo, síla obrázku je mocná.  Já si statusy vůbec nepíšu. :D :D Přijde mi to trapné xd

2 Eliška. | Web | 3. září 2016 v 22:00 | Reagovat

pinterest už mám hrozně dlouho a pořád jsem neobjevila jeho kouzlo, snad, časem.

a ach bože, s tím facebookem naprosto souhlasím, spolužáci ze základky, přes dvacet let a pořád si píšou "motivační" citáty do statusů? ostuda! i když na druhou stranu jsem moc ráda, že takoví lidé nemají twitter.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.