moucha v zimě

3. listopadu 2016 v 21:26 | al. |  everyday
němůžeš hrát kraty, protože vykládáš píčoviny.

lefusadi: “Meommy says I move my head like an owl 😸💙 What do you think about? #weeklyfluff ”
na intru nás otravuje moucha. venku je zima uplně obrovská a přitom semka vlítla moucha.
až si sedne tak ju zabiju. já ji zabiju pokud si už nesedne.

moc knížek co chci a taky co potřebuju přečíst. maturita je zlo, do toho brigáda, začíná mi alergie, dnes mě polila sprcha když jsem se ve sprcháči oblíkala. sranda. samý shits.

hlavně lidi okolo si taky stěžují, postěžujeme si společně a pak když vím, že já sem víc v háji, chce se mi brčet. pořád přemýšlím, co ještě nemám hotový na brigádu. co není hotový do školy. co teprve portfolio a přihlášky na vejšku. šílenost.
život je hroznej. a všichni z dospělých mi řeknou jen a bude hůř
neskutěčný si představit, jak bude hůř. co ještě by se mohlo posrat. když myslím na to, co celej den dělám a co by se tam mohlo posrat, aby to bylo horší.. what?
kdybych nejezdila tak často na víkendy domů, mohla bych zůstávat na intru, šlo by to líp. dokážu si představit, co udělat, aby to bylo lepší. a co bych nejradši dala pryč, fuj fuj fuj. ale brigádu potřebuju, ne teď, ale na něco asi jo. nebo ne?

http://no-one-someone.tumblr.com
 


Komentáře

1 Denia | Web | 5. listopadu 2016 v 9:30 | Reagovat

Ah, maturita, tím slovem mě doslova postihla ranní nevolnost :D, už se mi to taky blíží:D a cítím, že pořád nic extra nedělám, do toho nám zadávají trapné zbytečné projekty a seminárky, které jsou naprosto k ničemu a pak se zeptaj "Už se připravujete na maturu?" :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.