puretumblr

18. listopadu 2016 v 19:57 | al. |  everyday
co sem to jen sakra chtěla napsat.objevila jsem tak čtyři roky starou písničku, který se prvních pár slov objevuje všude na tumblr a fb stránkách tumblr na různých fotečkách. když jsem to viděla pár krát ze začátku, říkala jsem si jo jasně, nějakej song nebo citátek nebo co to je. pak zjsitim, že je to fakt písnička, pustim si to a chce se mi brečet. přímo do srdíčka. ty její písničky jsou šíleně depka, sad forever, true love... fakt šílený. když to teď poslouchám, už fakt vůbec nevím co dělat se svým srdcem. jak to davy johnes (dejvi džouns z pirátů, im so sorry za to napsání) udělal, že to zamknul do truhličky, kde vůbec vzal takovou fešnou stylovou přímo pro něj truhličku. a taky jako asi padesátá věc co mě napadla: jak si to srdce mohl vyříznout. asi to bolelo stejně jako minuta, když tu tamtu miloval. tru love. kýček. normální společnost. klasika. lidi. tahle planeta. fakt. (lana - blue jeans white shirt...)

dneska koupali kočku, která dostala šampon, aby se neškrabala. prej se jí to fakt moc moc nelíbilo. ale snad ji to pomůže, když to takhle protrpěla. fufík.


asi už dlouho studuju svůj obor a dlouho mi jsou vtloukány do hlavy zkušenosti a ukázky kvalitní sazby textu a tak, že mě štve, že ten článek se nedá moc upravit.
taky jsem se ty chyby, co tu jsou, ale když se to zobrazí na jiným monitoru tak je ta stránka totálně jinak veliká, tak to nejde ovlivnit asi moc, učila na písemku. fakt. nekecám. ale nevím jak to bude známkovat, určo jsem toho plno přehlédla. klasika.

nutně potřebuju do svého současného myšlení a života kotě.

nejhorší na tom, když se flákáte je to, že si to uvědomíte. že si tu píšete na blogísek, hledáte supr fotečky na svým tumblr i na cizích a posloucháte písničky a vůbec neděláte to, co musíte. když celej den sedím u počítače, vypadá to že nic nedělám. občas je to pravda. ale jinak pracuju, fakt!
 


Komentáře

1 sarushef | Web | 19. listopadu 2016 v 0:31 | Reagovat

jop, přesně tak to mám (s prokrastinací a kolikrát i s těma písničkama) :D

2 Denia | Web | 19. listopadu 2016 v 15:04 | Reagovat

Ty kočky jsou tak krásné <3, taky už si pár týdnů pohrávám s myšlenkou, že si pořídím kočku, ale naši nechtěj no :D.
S těma písemkama.. mám pocit, že čím víc se člověk učí, tím to hůř dopadne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.