5 let života

8. února 2017 v 21:13 | al. |  everyday
co se stane za pět let života. co se za pět let nestalo a stát nemůže.
otázka. kdybys za pět let měl umřít, co budeš dělat. komu to řekneš, komu ne. s kým budeš trávit čas. pojedeš někam sám a potkáš nový lidi. zůstaneš tady a budeš trávit čas s rodinou. budeš trávit čas s rodiči. pojedeš na výletek s kamarády. nepojedeš nikam. pojedeš všude, kde budeš moct. nejdřív stejně musíš vydělat nějaký peníze, tak budeš trávit trochu času v nějaký zaprděný práci nebo třeba seženeš něco, kde můžeš každý den potkat svoje kamarády, lidi co znáš (kavárna job třeba)
overthinking

chci chodit na výstavy, ale ne sama. chci tam být sama, ale aby tam někdo šel se mnou.

když mluvíš dlouho s někým a ve společnosti někoho, je to matoucí si pak uvědomit, že jsi pořád v česku a lidi v obchodě mluví česky a tak.

proč si myslíte, že jakákoli slečna s šátkem na hlavě je terorista. lidi, prosím. je to hrozný, televize a internet náš krmí něčím, co vy si musíte přebrat trochu s rozumem. někdo mi řekl, že kdo by chtěl udělat atentát v česku, když tu nic není zajímavýho. ty atentáty se dělají ve významných městech, kde to media zachytí zveřejní a udělají z toho všechno. a nebo si to vybírají náhodně? to si nemyslím. myslím, že nejde jen o to cokoli a kdekoli buchnout a čau, kdekoli to bude, media to budou vědět a hodí to do světa. nebo ne?

miluju cestovní videjka, český jsou někdy trapný a nezajímavý, ale snaží se to být na úrovni tech většinou amerických (střih, kamera, hudba, navšívený místa)


proč tak potřebuju internet? protože realný svět je na nic, takže na internetech najdete videa, hudbu, lidi na který chcete koukat a poslouchat je a zajímají vás. je to snažší než in real life, ale není to teda taková sranda. není tam ten zážitek z náhody, že někam jdete, potkáte další lidi, nepotkáte reklamy, který vám řvou do uších. i když.


zápisky do dne 8. 2. 2017
a náhodné deníčkovské sračky dne 8. 2. 2017
plus fotenky,který se za chvíli stejně smažou
tak co.
 


Komentáře

1 zheclá vyšruganá es | Web | 12. února 2017 v 19:42 | Reagovat

možná by to bylo jednodušší vědět, že zbejvá jen těch pět let. možná pak by člověk tolik neodkládal všechno to, co chce. necítil by se špatně vůči svýmu budoucímu já když si dává ikstý cigáro za sebou. neřešil by tolik sraček, když by měl vlastní smrtelnost před očima přesně nalajnovanou.

ale asi by to bylo těžký v tom jet sám, protože kdo se mnou odpoutá, když sám je svazován nejasností svýho konce?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.