nezájem

18. února 2017 v 18:19 | al. |  everyday
passium: “vintage blog ”
co je horší? když někdo zjistí vás blog nebo když někdo najde váš tumblr?

když stalkujete (v určité míře fb, instagramu a insta stories) někoho tak je to v pohodě. on o tom neví, vy jste spokojení. pak to je naopak a vy se to dozvíte a nevíte co to znamená. náhlý zájem vás tak zaskočí, že je to až neuvěřitelný, že nejste neviditelný a vidí vás jen rodiče, ani ti ne občas a nejbližší kamarádi, ani ti ne občas a vaše kočka, tak si z vás někdy dělá srandu, je to svině, ale má vás ráda způsobem trochu holčičím, vychytralým ale tím pravým. způsobem.


proč se všichni zase minulej týden rozhodli nás všechny "zabít". písemka sem, referát tam. špatná známka sem, ´všechno stojí na hovno´ věta tam...


potkala jsem na nádraží podivnýho pána s větším batohem na sobě, trochu opotřebovaný batoh i ten pán. měl na vodítku psa, to vodítko bylo jak u krku zapnutý na obojek, tak bylo druhou stranou zapnutý k náhubku. ten pes neuvěřitelně kňušel, občas štěkal, v nádražní hale se to rozléhalo. venku tak moc ne. ale nevím jestli měl zmáčknutej čumák, nějak na těsno daný ten náhubek, ale pak by nemohl ani pootevřít tlamičku a štěknout ne?


lidi co jsou podobný jiným lidem, cizí lidi co jsou podobní lidem, který znáte. divný žejo.


po dlouhý době jsem našla novou hudbu, nový lidi na instagramu, který mají kvalitní příspěvky. tak jsem začala mít ráda písmo, teda jen si o něm číst, koukat kdo co vytvořil, jak to vypadalo, ty návrhy a skicy k tomu. aspoń nějaký referáty jsou fajn - na písmo.


kéž by tenhle text šel upravit in adobe indesign...
ještě, že to nejde. česká lidová tvořivost nezná meze!zápisky, zážitky, požitky sepsané dne 17. a 18. 2. 2017
 


Komentáře

1 Siginitou | Web | 18. února 2017 v 18:42 | Reagovat

No občas si připadám neviditelná u všech i u rodičů občas, pak když zjistím že někdo se o mě zajímá tak je to, ach ztratila jsem svou neviditelnost? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.