I9

14. března 2017 v 20:00 | al. |  everyday

jak někoho můžete milovat tak moc až to bolí. však to má být prej něco hezkýho, příjemnýho a krásnýho. má vás to hřát u srdíčka a máte z toho mít radost.
ale to je píčovina.
neskutečně moc to bolí. nevidíte toho člověka měsíc, dva dny, pět minut a už umíráte uvnitř.
mozek už to nebere.
srdce to bere všechno, celý tělo je všechno a najednou z vás nic není.
z mozku máte ledovej salát politej teplou vodou.
ze srdce máte sračku, kterou nemůžete vyhodit, jenom vám smrdí každou vteřinu v těle.
kam byste to jako chtěli vyhodit? jako nějakej motorkář, se zabít a pak, jelikož ste mladý, krásný a zdraví, vás daj na orgány. bude toho člověka, co po vás má to srdce, to taky tak moc bolet nebo ne? jak to jako funguje, když vás bolí srdce z lásky, to nění žádná aritmie nebo něco s nervama, cévama, krví, čímkoli. to si jenom mozek myslí, že vás to srdce bolí.
vlastně vás nic nebolí, jen nemáte co jinýho dělat než se litovat a brečet celý dny a noci.
nebudete se učit, protože to teď nepotřebujete. teď potřebujete obejmout. ale jen od člověka, kterýho prostě potřebujete vidět a cítit.


co vás činí šťastnýma? cítit se vyjímečný nebo obyčejný. dělat něco s davem, aby vás ten dav měl rád. nebo dělat něco s jedním člověkem a on vás pak stejně mít rád nebude. protože takhle to prostě funguje.
nemůžete se do někoho zamilovat, chvilinku trpět, někdo vám tu lásku opětuje a bude to takhle krásný a opětovaný do konce vašich dní. umřete nejlíp oba stejně, třeba ve spánku. aby ani jeden z vás nemusel trpět, že ten druhej umřel a vy nemáte už žádnej smysl života.


jdu hrát zoo tycoon.

pásmo 12. 3. 2017
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.