pocit na čokoládu

27. dubna 2017 v 21:17 | al. |  everyday
pocit samoty.
přemýšlej o tom.


thedailystyles: “ Harry for Another Man Magazine (Photography by Ryan McGinley) ”


chvíli seš v okruhu lidí, se kterýma bys chtěla být celej den, až do rána klidně si s nima povídat, ležet v parku, poslouchat hudbu, kouřit cigarety, pít víno nebo pivo. ale to se nikdy nestane. protože to seš ty, tobě se takový věci stávaj jen málokdy. protože se nechováš normálně. neumíš na vše odpovědět, neumíš s lidma komunikovat. rozumíš jim, posloucháš je, ale to nikoho nezajímá. oni si chtějí povídat.


nikdy dloho nevydrží jen mluvit, abys ty ho poslouchala. musíš taky něco říct. ale to je blbost. protože tvoje názory nikoho moc nezajímají. lidi s tebou až tak moc trávit čas nechtějí. nejsi ten typ člověka, kterýho všichni všude zvou. někdo tě občas někam pozve. za to jsi ráda, toho si vážíš a ceníš. ale chceš víc a víc, přitom toho máš plno.


když něco máš, co miluješ, utíkáš od toho a lepším. pořád někam pobíháš, poznáváš a posloucháš. najednou nic z toho neexistuje. jen si na to, někdy jen matně, vzpomínáš, možná koukáš na fotky. ale už ten pocit nikdy nezažiješ. to je takovej okamžik a v tu danou chvíli je to jako věčnost, která se zdá jako něco nádhernýho.


ani nedýchám. smrdím kouřem cigarety. mám v sobě zbytečky vína ještě z dopoledne.
posloucháš hudbu. nevnímáš ostatní svět.
vnímáš jen klávesnici, občas se na ni ani nekoukneš a jen a jen píšeš. nedýcháš. píšeš. neumírej.právě teď a tady, 21:17, 27. 4. 2017
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.