názor

7. května 2017 v 11:56 | al. |  everyday
annbloggerkid vydala video, kde řeší názory. jestli máme svůj názor, jestli vnímáme názory ostatních, jestli ten svůj názor říkáme nahlas nebo se bojíme?

konečně jsem objevila smysluplný video, co komukoli může pomoc s tím, aby byl sám sebou. aby se vysral na lidi, co mu nadávají nebo ho nerespektují, kvůli například tomu, co má na sobě nebo jaký má vlasy/make-up/boty…

proč musíme být ve společnosti lidí, kteří nás neposouvají dál, kteří dás demotivují, urážejí, nerespektují, vadí jim, co děláme, jak sebe sami vyjadřujeme (oblečení, tvorba,názory…) to mě štve.

moc se o tomhle nemluví. vůbec mi to nedošlo, že mám okolo sebe lidi, kteří mě nějak inspirují a zároveň okolo sebe mám lidi, který jen potřebuju, abych nebyla sama nebo abych vůbec mohla existovat takovým tím typickým způsobem života, který se ode mě očekává. (rodina, přátelé ze základky…)


adifetter: “ Black sand beachin Vik, Iceland ”

ale když sem si to uvědomila, co s tím dělám. sedím doma, protože se to ode mě čeká. a já ani nechci nikam jít, všichni, se kterýma bych se teď chtěla bavit, jsou daleko a nepřijedou ani já za nima. protože to stojí peníze, domlouvání a ani nevím jestli oni mě chtějí vidět, tak jako já je.

chcete být sami sebou, ale musíte respektovat ostatní lidi. musíte na ně čekat, čekat na věci ,který vám řeknou. trvá to spoustu času, než od nich dostanete to, co potřebujete. nebo to přijde jen tak random, když to nečekáte? no jasně že jo. to je klasika, nic novýho u slunce.


potřebujeme materiální hmoty, věci, bez kterých nemůžeme žít. šlo by to, ale když nemusíme, tak proč to dělat.
chtěla bych teď dva dny být někde v přírodě, kde není moc zima venku, kde by bylo jen trochu jídla a pití, tak akorát, žádný zbytečný věci a žádný zbytky jídla. žádnej internet, žádnej mobil a noťas. jen třeba gramofon nebo walkman, kde si pustíte písničky. učila bych se na maturitu, učila bych se na život a poslouchala hudbu. chodila po lese, po blátě, po listech, bez bot, po rukách, ležela bych na zádech ve vysoký trávě nebo v kukuřici…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.