pomaturiní existencialismus

19. června 2017 v 16:29 | al. |  everyday


s odřenýma ušima jsem zvládla maturitu. mám papír na to, že už teď 19 dní mám prázdniny. stihla jsem jenom být u moře s rodinou, hlídat rok a půl mladýho bráchu, znova začít koukat na sex ve městě a objevit novej film lost in translation, usnout u něj a dokoukat ho dnes ráno, než sem jela za kámoškou do kavárny, kde ona pracuje, já si čtu a objednávám u ní kafíčka a vodu s citronkem. teda jakože dva plátky.
taky stíhám pikniky, poslední v brně.
jo a ještě jsem snad zařídila ubytování v ostravě.stravuješ se nezdravě?

lepší než být v ostravě.


taky jsem přečetla (částečně a teoreticky půlku, takže vlastně dočetla, dalo by se říct) saturnina. a dnes taky mariana pallu a jeho rok psaný deník teplé škvarky.

odchází do sprchy se slovy, že tu nejsou klíče ve dveřích. než abych se zvedla a dala svoje klíče do dveří, který bych teda musela nejdřív najít buďto na posteli, vedle postele nebo v batohu, tak jsem řekla, že tam má dát koš (na odpadky). too lazy for this shit.

ve škole mi ukradli můj malej kaktusek, nechali tam jen tu spodní mističku o velikosti víčka od středně velký zavařovačky. dík moc. dárce kaktusku to už ví, nebyla z toho nadšená, byla smutná stejně jako já. se stane. ona teď zasazuje sukulenty, který někde random ukradne z nějakých zahrádek v okolí svýho bydliště, do různě malých věcí, kam se to jako dá zasadit včetně hlíny. viděla jsem jen fotky, ale i tak jí to veřím.

zítra jsou obhajoby klauzur, jdu se podívat. to zas bude otázek, co dělám ještě ve škole a tak. jsem zvědavá jak moc bude špatných věcí vystavených.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.