poslední cíčko před intrem

29. června 2017 v 20:28 | al. |  everyday
po čtyřech letech v brně se budu stěhovat do ostravy.
včera proběhlo poslední vyklízení pokoje, vrácení klíčů.
potkala sem po cestě na šalinu paní co nám každý pátek ráno poslední rok vydávala snídaně a balíčky, byla nejhodnější, protože jen ona nám řekla, že si můžem vzít kolik chceme rohlíků nebo toustovýho chleba nebo pomazánky. ostatní byly vžycky nepříjemný, musely jsme na tajno chodit pro další rohlík nebo chleba, protože to prý je na kusy na osobu. stejně tam toho vždycky zbylo hrozně moc.
středa dopoledne. poslední ranní procházka s cigaretou do brněnky pro snídani. kdybych nejela tak brzo, tak bych šla ještě v pyžamu nebo v teplákách. občas sme chodily i v bačkorkách. jak frajerky. to by se v hradci nemohlo udělat. v brně na pohodu. proč…

poslední cesta s batohem, poslední sprcha a rychlý sušení ručníku na sluníčku na psacím stole.

na pokoji nikdo nebyl. s nikým sem se pořádně nerozloučila. v jednu chvíli si přejete, aby bylo chvíli ticho, pak najednou byste dali všechen tabák a piva za to, aby tam někdo byl.strach z neznámého, jako téma týdne? výsměch přímo na moji osobu. a na koho ne? když teď plno lidí jde po prázdninách do jiný školy, o prázdninách do jiný práce. nesnáším peníze. chcete si užívat života, jak vám všichni pořád říkaj, přitom musíte mít debilní brigádu, abyste mohli existovat a někam jenom jet pár kilometrů. hate that.

za tři dny mi přijedou lidi z brna na fesťák. aspon nějaká normální civilizace a ne typičal hradec lidi.are you what you want to be?
ask yourself.
nevermind.
foster the people.

deep shits.
zápisy z mobilu a z mozku,
netuším která to je hemisféra.
asi levá.

29.6.2017, 20:28
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.