je tohle moje citronová limča?

3. července 2017 v 21:43 | al. |  everyday

přijeli mi lidi z brna. byli sme v antikvariátu, pro posh čokynu pro bábinku, pro film do foťáku, na kafíčku, který sem měla jen já nakonec, ochutnali ode mě dort, který byl zmražený předtím, takže nic moc. ale já ten dort mám ráda moc, teda koláč. pak sme byli vyvolat dvě fotky, tiskárna v dmku je hrozně přesaturizovala a pošmelila, že je to trochu děs, ale jsou, takže si nemůžu stěžovat vlastně.

je to smutný a super zároveň. už se nikdy neuvidíme ve škole na gauči nebo v kavárně v brně, kam se chodilo po škole a takový ty trapný, už nikdy nebudem tam a tam, protože všechno skončí blabla. pindypindypindy.

posloucháme u2, psal si deníček, hledala film, stahovala soubory na brigádu.
až najdem film, tak jdem spát. podnikali jsme totiž šílenou cestu přes hradec, do lidlu, přes park, hledali jsme ručičku od hodinek co se nám včera vytratila z ruky. hledali jsme drobný v telefoní budce.

zítra už je rock for people.

zítra bude další cesta.

čiči si nezvykli na nový lidi, občas ta druhá ani nepřijde. čiči se teď snaží utéct od nich, vlezla radši na schůdky na dvoupatrovce, než aby byla u nich. oni ji posunuli z noťasu, tak se asi naštvala. teď seďo-leží na jednom schůdku a kouká jak si on píše deníček a ona hledá film. perfect relationship.


vše se děje právě teď.
3. 7. 2017

stále posloucháme u2.
21:43
 


Komentáře

1 Sat. | Web | 8. července 2017 v 14:59 | Reagovat

Já mám několik fotek z DM vyvolané a zarámované a nemůžu si stěžovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.