uložit jako…

1. září 2017 v 8:07 | al. |  everyday

/ / zelené, protože jsem málo času venku / / /


dělám si pořádek v počítači.
podle všech vtipů a meme a tak, maj holky šílenej nepořádek v počítači. myslím, že to nesouvisí s tím, co má kdo mezi nohama a jakej částic čehosi má kde víc nebo míň. lidi jsou stejný bordeláři, protože to jde. thats what people do.

až od určitého věku nás, děti, začne bavit uklízet. a nebo taky vůbec. já už se k tomu věku dostala, protože jsem hrozná "mamina", o všechny se starám a pořád něco uklízim, když někde jsme ve více lidech stejného věku. už ale potřebuju uklízet ve svým, nikdo nechce uklízet po ostatních. v pokoji, kde bydlíme tři, ale háček je v tom, že bráchové jsou o 11 a o 13 let mladší, je pořád něco rozehranýho, všude lego, neustlaná postel. pak přijde naše mamka a uklidí to. já tam uklízet nechci, protože to ani není kam dát ty věci, taky všude lezou dvě kočky, který si na ten nepořádek na stole lehnou a do něčeho občas žďuchnou a ono to spadne a tam to zůstane na věky věků.

potřebovala bych na pokoj photoshop, nebo ikea aplikaci (naposled jsem tam něco "navrhovala" tak před 7 lety, beztak už to nefunguje a neexistuje v tomhle vesmíru) a vyhodila všechny věci do jiný vrstvy a hezky přesunula nábytek a všechno tak, aby tam bylo nějako víc místa, dala tam třeba nějaký jiný skříně a třeba vložila poličku. život grafika. hlava grafika. bullshit.

/ FLAWLESS // /miluju vtipy británie vs amerika.

tenhle týden jsem viděla film before sunrise. nevim jestli chci koukat na ty další dva díly.


včera jsem celý odpoledne vařila. nejdřív bramborový salát, potom dva jablkový koláče, ty s tím křehkým těstem. neudělala jsem tam pár věcí, takže ten koláč je trochu suchej. děti to nejedí, aspoň bude víc pro mě. i když, mohl být lepčí…


teď prší.
nemůžu do bazénu, má totiž jen 18°C

hlava grafika, 8:06
1. 9. 2017
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.