volnost

17. září 2017 v 17:24 | al. |  everyday
i was busy thinking about boys.myslím, že když mají lidi volnost a můžou si dělat co chtějí, nejsou schopní pomoct ostatním. starají se o sebe, co by mohli ještě dělat, když maj tolik věcí na výběr. můžou cokoli. jako samozřejmě záleží například na tom, v jakým státě žijete. všichni nemají volnost. ale když se rozlídnu okolo sebe, tak si myslím, že volnost mají všichni. jen si třeba stěžují, že něco nemůžou. můžou cokoli. nemůžu někam jet, protože nemám peníze. jdi do práce, sežeň si brigádu, klidně vytírej hajzly, ale peníze za to budou a můžeš jet kam chceš. ale lidem se nechce, je jednodušší se na něco vymlouvat, protože na to nemaj koule prostě. máme volnost, ale dost lidí, včetně mě, to nevyužívá. můžu jet kamkoli, pracovat kdekoli, trávit čas s kýmkoli. kdybych chtěla mohla jsem mít už barák, manžela a tři děti určitě. kdybych chtěla, mohla jsem mít svůj obchůdek s art věcičkama, vlastní kavárnu nebo vlastní eshop s fakin deníčkama nebo knihama, co napíšu nebo budu ilustrovat a napíše to někdo jinej. kdybych chtěla, můžu jít teď ven, sejít čtyři patra a skočit nějak šikoně nešikovně do řeky a umřít.
tisíc věcí, co bych mohla, kdybych mohla. mám na to výmluvy, s tím už se každej narodil, si něco vymyslet, aby něco nemusel dělat.


zpět k realitě.
riverdale teenshit seriál dokoukán. za tři dny. asi12 hodin, tak si myslím, že to není tak hrozný. že jsem nějaký život mezitím měla. jako jídlo, sprcha, spánek a takový ty sranda věci.


chtěla bych batoh za 3100 kč. a taky fixky supr drahý, z jednoho australskýho eshopu, ale mají je i na aliexpresu z málo a bez kvality, tak je možná objednám tam. moc bych chtěla aspoň fixky, batoh jinde nebude. moc bych si přála další nepraktickou věc (i batoh i fixky jsou neprakticky)


throwback sunday, poslouchám miley cyrus a písničky co psala když byla stará jako já.
když se s někým takhle srovnávám, vzhledem k tomu kolik mi je a co mám bohužel před sebou, tak je to na sebevraždu. výmluvy proč si nejdu za svým snem, který už asi mám, finally, a proč třeba nejdu na nějakou hustou školu a tak jsou mi na nic.
a písničky dobrý jako. (bangerz.)
jsem ráda, že už umím líp anglicky, že z toho konečně mám ten správnej feel, kterej z toho má bejt.

17. 9. 2017
17:18
sračky,
na který se těším,
až si je přečtu za rok.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.