důvody proč

2. října 2017 v 19:52 | al. |  everydaycítím se zase jako v ostravě. první týden mě úspěšně ošálil, že je to tady super a v pohodě a tak.
zas nemám lidi, snad to zítra bude lepší. bude nějaká akce pro prváky, uvidíme.

i když je to možná stejný jako v brně teď. že tu nejsou lidi a ve škole jsem potkala jenom jednu osobu, která je na stejným ateliéru jako já. ale ještě se upa neznáme.
taky mi je špatně, tak nemůžu ani jít s někým na cíčko. ne že bych včera a dneska měla s kým jít. ale minulý týden jsme takhl náhodou potkali osobu, se kterou už se znám. no a zatím jsem byla jen na obědě v kfc, seděla jsem tam na wifi a ještě předtím jsem vlastně byla v lékarně pro něco na bolest v krku. včera večer to byl hnus. a dneska taky nic moc. tak jsem zase o stovku chudší a taky jsem si koupila lístek na koncert. taky je zítra ta akcička pro prváky, takže rip. ale nemusím utratit za tabák, když mě bolí v krku, tak aspoň jedna výhoda.
jsem pozitivní!

byla jsem přinucena znovu rozkoukat 13 reasons why, já tak u 4. dílu přestala. ale teď je to docela ok, chci vědět jak to dopadne i přes ty debilní lidi. chovaj se skoro přesně podle mého očekávání a pak je tam zvrat, díkybohu, jinak bych na to nedokázala koukat.
stačilo, že jsem takhle dokoukala skoro na jedny brambůrky orange is the new black poslední sérii.
za rok a víc si to přečtu a zjistím, jak moc jsem plýtvala časem.
ale do školy mám skoro všechno, začátek prváku je pomalej. hezky.
už mám snad i vyřízený veškerý cepoviny. tisíc kartiček na tisíc autobusů a vlaků a slev na vlaky a tak. další dvacka v jinčí kapse než v mojí.

důvody proč na mě vrhají depku. že ty lidi jsou vážně tak hloupý a že fakt vlastně existují rodiče, kteří nemají páru co ty děcka dělají, ani co se děje ve škole. je to vtipný. to mi neříkej, že když oni studovali, tak se tohle nedělo. žádný problémy, nic ve škole a tak. vždyť ty děti jsou aspoň po jednom rodiči, tak to zdědí, tak musí být aspoň trochu v něčem podobný. i když nevím teda po kom jsem já. po tom jak jsem v něčem neschopná, trochu uměleckýho něčeho a obličej mám po mamce. relativně rovný zuby, další uměleckou něco v sobě a focení a tvrdohlavost mám po tátovi. asi. pak je tam toho plno po babičkách a tak. i když, nemůžu vědět jak moc je to všechno pokrevní, můžem věřit čemu chceme.


someone make it stop.
deepshit 19:50
2. 10. 2017
 


Komentáře

1 Magicmax | Web | 2. října 2017 v 20:25 | Reagovat

Krásně sepsaný článek. :)

2 Eliss | Web | 6. října 2017 v 19:38 | Reagovat

Přeji brzké uzdravení, a snad ta akce pro prváky byla fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.