protesty

9. října 2017 v 18:14 | al. |  weekly
nějak existuju a žiju.
tak mě napadlo na to všechno protestovat, potichu a online. žádný velký demonstrace, to ne. až tak s tímhle světem (myslím tím společnost a "normál) problém nemám. protože jsem jeho součástí a taky jsem normální a pro společnost obyčejnej človek, protože jsem jen holka, studentka nových medií, žijící bytost s orgány a nohama a mozkem, který se podle společnosti řídí tím, že jako jezdím mhd, chodím nakupovat do velkých obchoďáků, mám facebook jako "každej druhej" a taky instagram se svýma fotkama. poslouchám víceméně "normální" hudbu a koukám na "normální" filmy a seriály. od pirátů z karibiku, gilmorek, přátel po ricka a mortyho a nebo over the garden wall.
takže to vlastně není protest...
teď jsem si to uplně celý rozmyslela. díky sete. že prej jedu v rovinách společnosti. že ten protest mám na facebooku a tumblr-portfoliu a tady na blogisku. sem docela posrala.
možná když to budu dávat do světa, tak to bude víc smysluplný. mohla bych to dát někam na divný místa. třeba ty svoje selfíčka přes skener nalepit izolepou na výlohu copycenter a "průkazové fotografie 5 kš za 99 kč"

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.