tetuvka a knizka bude

21. listopadu 2017 v 17:45 | al. |  everyday


vznikl nápad, že vydám knihu. jako už je to dýl (delší dobu přecejc), ale pozapomněla jsem to napsat někam, kde to jako bude důkazem. tak to napíšu sem.
taky mám tetůvku, winko. nepsala sem to už? ne, psala sem článek přesně den předtím.

připravuju se na koncert, který bude ve čtvrtek. lake malawi. nový album a tak.

ve škole to vypadá, že budou zkoušky a už se mi to tolik nelíbí.
na mým účtě to vypadá, že čekám na výplatu z brigády, jinak nemám penízky na bagetu z automatu, tabák, pivo, peřiny do novýho bytu.
ještě že tam jdem až po vánocích, jinak by to finančně nebylo úplně ideální. (prostě by to bylo kurva v prdeli, ale nechci být vulgární, přecejc.)důvod proč si pořídit pokoj sama, řekla terka, když sem se na ni asi divně podívala, protože trhala cedulku od nových ponožek. a já že ne, že jsem si zvykla, že to mohlo bejt horší. a ona, jako že bych byla z dvojčat. a já že ne, že mohla bejt třeba piča. ona se smála.

no jako jdeme si ten byt prohlídnout žejo, tak doufám, že tu bude dobrý a nebo třeba úžasný. cena je fajn, lidi co tam budou zatím tech pár co vím, taky fajn. juchu. finally.

jinak včera byl sníh ráno, ale dneska celej den prochcalo, takže sem zas nasraná. tak snad ten byt bude dobrej. a klauzury dobrý.
nejhorší část týdne mám asi za sebou, si myslim. úterý je šílený. a pak že nejhorší jsou pondělky, pff tojo.


im a pickle. aaaaaa.


na spotify se mi objevil divnej playlist, kde jsou www a zrní a piqi miqi a prago union a vr/nobody. cože. no dobře. tak já si to jdu pustit.


ne tak jdem poslouchat kryštofy, protože za chvíli jedem ke konzervatoři, kde visí obrovský richard.


divné zápisky 17:39
21. 11. 2017
tady a teď
otrava lajf
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.