fakt zima

3. prosince 2017 v 18:23 | al. |  everyday

zima je fakt tady, protože jsem si právě na spotify našla playlist winter sounds a taky jsem se zpět vrátila k cage the elephant. bolí mě v krku a snažím se to zachránit dojídáním zbytků, co tu naši nechali, jakože hovězím vývarem (stay vegan) a našla sem tu pulku citronu, takže mám čaj. černý čaj z pytlíku jsem udělala ve frenčpresu, protože to je větší než velký hrnek, ale menší než normální "konvička" na čaj co máme. a tolik citronu nemám asi. no a do toho čajiku jsem dala cukr a ten citron. klasika.
nosím šálku a čepici, tak proč mě bolí v krku.

snažím se hezky jíst a pít, abych pak mohla suffer přes týden, kdy si možná dám snídani/svačinu a pak oběd třeba ve 3-4 kdy dojdu ze školy a pak už nevím co dělat a pak nějak dojít zbytek toho oběda večer a občas se jde na pivo místo večeře. studenti, nic novýho pod sluncem.

řeším teď peníze. prý moc utrácím. ok, nemusela bych si kupovat tabák a víno a pivo. taky bych nemusela kupovat dobrý jídlo a třeba zeleninu, aby mi to uvařený obědo-večeře jídlo chutnalo. ale taky nemusím vůbec na víkendy jezdit domů a nebo si kupovat barvy a fixativ do školy. se rovnou zabiju a ušetřim. ale musím se zabít tak, aby po mě nic moc nezbylo a nemusel to někdo vyšetřovat a pak mě pohřbívat nebo popelnit (to je další práce=peníze). no ale aspoň mám téma na klauzury žejo.jejda a musím šetřit peníze, abych mohla do brna na jednu akcičku. to znamená cesta, trochu jídla (aspoň housku a limču na ráno) a víno.
na co kouknu, to vidím jako peníze. nákup, prodej. kdybych prodala na nějakým tom letgo nebo tak svoje starý oblečení nebo sračka knížky, co jsem dostala snad za trest.

jak moc blbost je výmluva, že bude zima, tak potřebuju víc jíst a víc spát?
vzhledem k tomu, že to mám asi celej rok stejný, protože pořád bude zima žejo, takže to blbost je.

budu mít svůj byt. jako pronajmutej a tak, ale bude můj. budu mít svůj prostor, ne úplně, ale už mám vybráno plno hezu věcí z ikejky a pujdu do nějakýho bazaru a tak. ale až za dlouho, až budu mít peňauze z brigády. takže první měsíc to vidím na matraci a krabici s oblečením.

taky se chystám k bábince péct cukroví, jako každý rok. hezu, žejo?

knížku deepshity za dvacku už mám hotovou, jen sem to dnes nestihla vytisknout, protože sem na to zapomněla. tak možná u bábinky to vytisknu, ale tam je vždy málo barvy, tak to bude funny efektík socka haha.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.