REBLOG

12. prosince 2017 v 0:02 | al. |  everyday
reblog
z 12. 12. 2015
7:57
poprvé co chci svůj starší článek publikovat znovu.
chytlo mě to za srdíčko, že jsem zas taková piča nebyla. jako byla, ale přemýšela jsem hezky.
/ / milý ježíšku. takovýhle kalhoty a ponožky se mi líbí. a taky chci plno cukroví. dík. /
přemýšleli ste někdy nad tím, proč se vám to stalo? jako třeba, že v pátek jdete spát tak kolem 11 hodiny, chcete mít sobotu ve stylu že budu koukat na přátelé, kokoukám tu sérii. pak možná vylezu na snídani a to je váš celý plán. no pak usnete, spíte, spíte, ještě dalších 6 hodin spíte a pak se vám něco zdá. že ste s pár lidma ze základky na kraji silnice, balíte si cigaretku a pak tam jede auto a vaší kámošce spadnou pod to auto ty fixy, se kterýma si tam kreslí. pak se vzbudíte. otočíte se na druhý bok, peřinu si trochu posunete, je vám zima totiž. pak vám asi teče rýma z nosu, otřete to a chcete spát. ale ne. ono to není jen tak rýma, ale teče vám přímo proudem z nosu krev. rychle si sednete, trochu se vám zatočí hlava. ok pomalu si teda sednete, pár kapek krve spadne na bílý polštář. rozhodnete se, že byste mohli jít do koupelny, aby vám to odteklo někam, kde to můžete rychle omýt. krev teče už míň. vy umyjete polštář, aby to tam nezůstalo - ta krev. kus toaleťáku vám trčí z nosu a koukáte na mobil. je 6:18, prooooooooooč - to vám třeba může mihnout hlavou. ještě aby ne, když ste spali tak 6 hodin a chtěli ste spát až do 6 do večera ! no a prostě proč mi začala téct ta krev z nosu? a proč sem se předtím vzbudila, z toho snu. proč sem se vzbudila a až pak mi začala ta párty v mým nose? proč sem se neudusila, třeba že by mi ta krev natekla i do úst, do krku a já bych se nevzbudila. jo zapomněla sem říct, že se mi tohle teď stalo. fakt že jo, nic sem nevymyslela. jo možná ten čas nebyl přesný, ale vím že bylo po 6 ráno. taky ta krev mi kápla i na prostěradlo,tak tři kapky a jedna trochu dál od nich nalevo.
fakt je suer nad tím tak přemýšlet. proč ste se fakt vzbudili včas než ste měli vystoupit ve vlaku? (to se mi stalo včera, když sem jela z brna.) proč vám třeba umřela kočka u babičky, se kterou ste vyrůstali a hráli ste si s ní pořád, protože bratranci ani bráchové nebyli ještě na světě, a pak ten pátek co ste se to dozvěděli, ste tam zrovna chtěli jet na víkend? proč vás bolí palec u nohy, když tam nemáte nějak hnusně nehet nebo bolák nebo něco, nic tam není vidět, jen to bolí u toho nehtu? proč ,když ráno dojdu 20 minutovou trasou pěšky do školy, mám takvou žízeň, že vypiju skoro celou půllitrovku na ex. a pak kolem oběda už moc žízeň nemám? nebo proč se rozbrečím ve škole, poprvé v téhle škole, kde už sem třetí rok, poprvé když konzultuju pololetní práci z oboru s tím učitelem a on mě tak naštve, já dělám majstra a on odejde, já se zamyslím nad tím, co mi řekl, něco co nebylo mířený na mě, ale jen možná trochu a trochu i obecně na asi lidstvo, si vezmu hrozně k sobě k srdci a fakt začnu brečet. jen slzy. žádný velký vzlykání, to ne. nechci dělat scénu. chci udělat scénu,ale nechci pak ty následky, ty kecy okolo.
proč na vánoce chci být u babičky a ne ani u táty ani u mamky. jaký budou tyhle vánoce, když máme novýho člena rodiny plus dvě kočky a u táty jednoho malýho člena, a já stejně budu večer na štědrej den s babičkou a dědou. něco na tom je, ale proč sem si to uvědomila až teď. protože umřela ta kočka?
všechno se děje, protože sme předtím něco udělali. fakt tomu věřím. nemůže vám někdo odejít ze života, jen ta kočka jak si asi myslíš, jentak bez důvodu. jo jasně byla stará, ta kočka. ale ta druhá co je o rok starší tady je a drží mě. nechápu. můžu přemýšlet jak chci, ale na sto procent si nebudu nikdy jistá, z jakýho důvodu.
přeju krásný předvánoční testy a tak. pak si užijte cukroví a dárky z jídla, tak jako já.
třeba.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.