vánočky

24. prosince 2017 v 21:20 | al. |  everyday


po rozdalení dárků, uklízení, večeře, návštěva prababičky a tak, co jako se tak dělá, tak tu sedím a koukám na instagram, co ostatní dělaj, a nejsem vůbec vděčná a ráda za dnešní den. by mě zajimalo, co bych jako dělala jinýho, kdybych byla na bytě a mohla kamkoli a kdykoli cokoli. že třeba s lidma, který fakt chci vidět na vánoce, se neuvidím ještě tak 3 měsíce třeba. a ty lidi, se kterýma sem dnes trávila, naštěstí jen 2 hodiny, mě fakt nebaví. je to z donucení, musíte donést dárky a všem přát hezký vánoce a všichni to přejou vám, ale je jim to uprdele a nechápou že vánoce nebudou hezký, že vás to fakt nezajímá nějaký vánoce.
trávím čas s něvychovanýma dětma, který mě neskutečně štvou, trávím čas s pratetou, kterou vidím jednou za rok a jediný co si řeknem je hezký vánoce a joo jak se máš, dobrý, škola dobrý, jo škola dobrý. v hlavě mám vždycky větu jako že to nikoho stejně upřímně nezajímá, že je to jen slušný vychování se ptát na píčoviny. ale ok. sem tak taky vychovaná, takže se občas omylem taky zeptám.nevzpomínám si na minulý vánoce, jestli sem se cejtila stejně a nepamatuju si to, páč je to furt stejný a hned to pak vypouštím z hlavy. nebo to bylo ok a nepamatuju si to, páč z toho nemám dlouhodobý trauma bo tak.
nevzpomínám si, že bych někdy na štědrý den měla potřebu si něco takovýho zapsat.no ale zítra jedeme k babičce, kde je to jako ok. kde se s těma lidma i ráda bavím, ráda poslouchám storky, co vypráví strejda a děda, co se stalo v nemocnici a jak sou lidi hloupý. sem ráda, že v rodině mám někoho, s kým si ráda povídám, spíš ho ráda poslouchám. že to není žádněj pičus, abychom mluvili narovinu tady.
dnes sem třeba u té prababičky na návštěvě mikinu, kterou sem našla u bábinky ve skříni a řekla ji, že ji miluju, tu mikinu jako (bábinku taky, samo.), a ona, tak si ji vem. a já ok. tak ji mám tak rok, možno víc a teď ji viděl ten strejda a řekl, to je moje triko a začal se smát, a bábinka, jo u nás se nic nevyhodí, a já, jo tu mikinu miluju, a on, jojo dobře se nosí no. luv luv.


téma týdne je melodie srdce. v srdci mám jen tlukot, ani to ne občas, a tu mikinu žejo.


21:19
umytý vlasy,
ze kterých si při poslouchání syre
zapletu copánky,
way too hot for everyone
vánočky 2017
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.