bez otravy

4. února 2018 v 21:17 | al. |  everyday
/ / opět dopluly pocity jiný než "i dont care" a upa nevim co s tim. dobrý memories a pak zas cry me a vodka ocean. whats goin on, to jako stres a počasí? nebo na co to vymluvit. / / /

rok 2016 byl totál mega super. 2017 suicide. tak si říkám, že to bude špatný. ale vono ne, taky upa nevím co stím. to mě tak překvapilo a bylo to tak náhodou, že vůbec nezvládám život. 2018 bude ok. není nic co by se mohlo tolik dojebat, jako když minulej rok byl plnej sraček jako posraný přijímačky a další příjímačky a pak jako září/říjen na zabití. tak teď to zas bude ok.

cítím se, že mám život a kamarády. to tu dlouho nebylo takhle hezky.
že za poslední 4 dny sem se nezastavila a pořád někam jezdila a platila jízdenky a alkohol a jídlo a pizenku nebo čínu. to mě baví. jinak když nemám život jako celé dnešní odpoledne, tak to sucks. jen sem dospávala a dojídala co sem nestihla za ten poslední týden třeba a jak na to nejsem zvyklá, tak mě to zabilo, ale hezky. bylo to hezký.
no a teď čekám kdy zas něco bude.
nějaký život. bude?

celý odpolko sem spala nebo polo-spala. teď jsem ready uklízet a malovat a natáčet fun videjka, ale všichni doma už spí a já už tím, že je rozsvíceno a hrajou mi tu mandrage, docela rebelim. a zítra zas budou všichni chtít snídani v 7 a mě jebne.

no mám výstavu v prostějově. ve čtvrtek se to domlouvalo a v pátek byla instalačka a vernisážka. a koncert a další výstavka a noční procházka prostějovem a cesta dom, no měla sem ten život. víno, pauza na cíčko nebo společný oběd a umění rovná se život. začíná se to přibližovat životu v brně. není možný.

no taky mám na frajera první semestr na vysoký za sebou, jako zkoušky a cepoviny. taky ve všem zmatek mi způsobil alergii. ale prej pojedu letos k moři a ke slunci, tak to se zlepší víc než po fetu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.