život, máš?

21. dubna 2018 v 15:29 | al. |  everyday
jsem teď měla chvíli život.
že jako jsem byla na koncertě a na vínku a pak do rána v hospodě, teda jako v nonstopu u nádraží, a pak jsem teda jako nespala abych včas přijela na další koncert, kterej nebyl tak dobrej, ale taky fajn.
vůbec nejsem zvyklá na to mít život. nejít brzo spát, nejít spát, nenasnídat se, nenaobědvat se, bolavý nohy a chraplavej hlas. do teď nemůžu mluvit, asi mutuju.
je to zajímavý jak tech 24 hodin uteče uplně jinak, když nejsem doma a jako v 12 mi někdo uvaří oběd a večer se jako koukáme na tu televizi. že jako to pak není 24 hodin ale jen život. nemá to dny, prostě to je a nijak se to nedělí časově. že jako ten stereotyp, že vstanu, snídaně, něco, oběd, něco, večeře, spát, neexistuje. jen jsem si to vytvořila, protože tam prostě fungujou všichni okolo mě.
sem si předtím nedokázala představit nejít spát, nebo jít do nonstopu kde to neznám, a teď nechci dělat nic jinýho. ten spánek mě hrozně unavuje. jsem stejně unavená a zmožená životem jako když spím denně cca 8 hodin. wtf prostě.


no a taky jsem se dnes stěhovala, po roce a půl.
zase jsem se pobavila nad tím, že jsem ve skříni objevila krabice s věcma, co jsem ani za tu dobu pobytu nevyndala. tak sem si je naložila do auta a odvezla a dám si je tady do skříně.
takhle to bylo i minulý stěhování, kde sme v tom bytě byli asi 2 roky, taky se mi to nechtělo vybalovat a dělala sem si srandu z toho, že se stejně za chvilu budem zas stěhovat. a ono jo. a teď sem si zas dělala srandu, a zase jo. tady to taky nevidim na moc dlouho. minimálně do konce třeťáku.
stejně bydlim na 4 místech i když jsem si to teď stěhovala z místa č. 1 na místo č. 4 (řazeno podle návštěvnosti, podle oblíbenosti by to bylo z místa 2. na místo č. 1. no teď si nejsem uplně jistá, každý mělo svoje.) kdyby se ty bydliště spojili do sebe, tak je to ideální future byteček. i wish.


chtěla bych být hustá. jakože cool nebo jak se to jinak dá říct.
jsou lidi, co jsou pro mě hustý, opravdu hustý sami pro sebe? myslí si, že jsou frajeři, tak, jak je vnímám já? no jasně že ne. to by si tak 300 lidí myslelo, že jsou nejlepčí ever. jaj.21. 4.
 


Komentáře

1 stuprum | Web | 22. dubna 2018 v 14:12 | Reagovat

Hustý je ten, kdo zahustí polévku pro sebe i své druhy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.