zóna

7. června 2018 v 22:31 | al. |  everyday

že je jako v pohodě, chodim si doma v pyžamu, ale ven "mezi lidi" si to někdo neveme? a třeba chodit v pantoflích a volným tričku a teplákách na spaní není ok?
mám potřebu o tom napsat písničku.
o tom, jak bych chtěla, aby nějakej den všichni šli ven v tom, jak spí nebo jak se oblíkají ve svojí komfortní zóně, jakože doma. já občas i spím v tom, v čem jdu pak ven. když to teda moc nesmrdí. to je taky problém, smradlavý lidi. že se nemyjou, že se nemaj kde umejt, že se prostě počuraj a nevadí jim, že pak smrdí na celej trolejbus. je to blbý, no ale nějak jsem si já osobně zvykla. občas smrdí i lidi, co to od nich nečekáte, že mají nějakej jinej smrad než voňavku, co používají pořád. žejo.
proč lidi musí být podle určenýho pohlaví a věku oholení na různých částech těla, uplně random mi to přijde, že jako kdo to vymyslel. nebo že v létě holky nosí kraťasy a tílečka a lidi většinou mužského pohlaví (pokud jsou hetero), tak za nima slintají, dost nápadně někdy. to se vždycky směju, že ty lidi prostě čumí a je jim jedno, že to někdo ví, jak oni slintaj nad nějakým oholeným zadkem, co leze ven z kraťasu.
pak jsou všichni spocený, fleky potu nejen v podpaží se bere taky jako něco nechutnýho, odpornýho, ale přitom to maj všichni, tak vo co de. nevypadá to hezky, ale nevím jak se tomu dá zabránit. to by se pořád muselo větrat, nosit třeba černý nebo bílý tríčo, kde to asi není tolika vidět, nebo jako nechodit ven no.
společnost mě pořád udivuje a vlastně mě to vůbec nezaráží.
poslechnu si květy a mám větší náladu na léto.
vždycky přes zimu zapomenu jaký to je, když je léto. pokaždý mě to překvapí. teda myslím si to, vždycky to zapomenu žejo. pak je zima a to mě překvapí, protože to přes léto zapomenu. je to asi fajn, že se to mění. by mě to nebavilo. mě nic nebaví.
mám špinavej světle růžovej koberec v pokoji, protože chodím venku bosky po zahradě a po celým domě, pak si ty nohy občas umeju chlorem z bazénu nebo o mokrou trávu nebo o sprchu, ale stejnak je ten světle růžovej koberec špinavej.
to je taky na písničku, o koberci, kterej je světle růžovej. ale zas to bude humorný jen pro mě. tak na to se těšim.
 


Komentáře

1 naoki-keiko | Web | 29. července 2018 v 13:30 | Reagovat

Lidi řeší mnohdy věci, který jsou divný. S tím pocením jsi to trefila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.